Základna
 · Information
 · Roster
 · Medals
 · Weapons
 · Ranks
 · Enlistment


VV Only!

 · Drill Report
 · Administration
Naše základna
Na tomto webu naleznete informace ohledně zařazení, hodnostech a větších akcích. 

Zájemci o zařazení se můžou hlásit přes náborový formulář nebo se informovat na domovském webu btkclan.cz

Váleční Veteráni Medals

The practice of awarding medals to the common soldier started long ago. The first formal system for rewarding acts of individual gallantry by this nation's fighting men was established by General George Washington on August 7, 1782. Designed to recognize "any singularly meritorious action," the award consisted of a purple cloth heart.

World War I saw the first Victory Medal and the use of devices such as stars, oak leafs and bars to denote additional awards or campaigns. New decorations were added to maintain the prestige of the Medal of Honor.

World War II saw the award system expand to provide a wider degree of decorations for valor and merit and more service medals to signify campaigns in Europe, Asia and the Americas.

The VV continues this time honored tradition of recognizing individual gallantry on the field of battle.

Individual Medals
ImageNameDescription
Purpurové srdce
Purpurové srdce je udeľované za zranenia, alebo úmrtia ako následok činu akýchkoľvek nepriateľských ozbrojených síl alebo ako následok vojenských operácií.
Bronzova hvezda Udeluje se za hrdinske a zaslouzile ciny, nebo vynikajici sluzbu.
Stribrna hvezda Udeluje se za statecnost v boji.
Medaile cti Je nejvyzsi mozne oceneni za statecnost v boji. Udeluje se za statecnost nebo ciny ktere byly nad ramec povinnosti pri boji proti nepriteli.
Medaile za vojenske zasluhy Udeluje se za hrdinske ciny v boji, nebo chvalyhodnou sluzbu.
Kriz za vynikajici sluzbu Je druhe nejvyssi oceneni. Udeluje se za statecnost a nasazeni vlastniho zivota v boji proti nepriteli.
Stužka za operaci Flashpoint
Ocenění za účast v misi Operace Flashpoint.
Stužka za operaci Železná vůle. ocenění za účast v operaci Železná vůle
Stuha za Operaci Černé Ráno. Stuha, kterou obdržel každý za účast v operaci Černé Ráno.
Stužka za vylodění v Operaci Tenký led
Stužka za vylodění v Operaci Tenký led. 
Stužka za účast v operaci Tenký led - akce sousedé Tuto stužku obdrží všichni, kteří se účastnili akce s názvem Sousedé v rozsáhlé operaci Tenký led. Jedná se o druhou část této operace.
Stužka za účast v operaci Maelstörm. Tuto stužku obdrží všichni, kdo se účastnily společné akce BTK a 102.
Stužka za účast v operaci REBELS Stužka za účast v operaci Rebels.
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= World War III Iran -1- Úžina
Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem World War III Iran
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= World War III Iran -2- Protiútok Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem World War III Iran
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= World War III Iran -3- Úsvit Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem World War III Iran
 Stužka za účast v kampani klanu =BTK= World War III Iran -4- Pouštní vánek.
Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem World War III Iran
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= World War III Iran -5- Hraničáři Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem World War III Iran.
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= World War III Iran -6- Uzel Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem World War III Iran.
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= World War III Iran -7- Pevnost Kirabo Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem World War III Iran.
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= World War III Iran -8- Rudé slzy Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem World War III Iran.
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= World War III Iran -9- Nataša. Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem World War III Iran.
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= World War III Iran -10- Noční mše. Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem World War III Iran.
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= World War III Iran -11- Pyrotechnik. Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem World War III Iran.
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= World War III Iran -12- Poloostrov Simbala . Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem World War III Iran.
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= World War III Iran -13- Isla Vixena 1/3. Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem World War III Iran.
Stužka za účast v Operaci klanu =BTK= Velký útěk 2 =TVT= . Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem Velký útěk 2 =TVT=.
Stužka za účast v Operaci klanu =BTK= WW3-US Army-IRAN -1- Přetvářka. Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem WW3-US Army-IRAN.
Stužka za účast v Operaci klanu =BTK= WW3-US Army-IRAN -2- Předtucha. Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem WW3-US Army-IRAN.
Stužka za účast v Operaci klanu =BTK= WW3-US Army-IRAN -3- Brod. Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem WW3-US Army-IRAN.
Stužka za účast v Joint Operation klanu =BTK= a 3.JgKp Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem Joint Operation-ISAF PATROL.
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= World War III Iran -14- IslaVixena 2/3 . Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem World War III Iran.
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= World War III Iran -15- IslaVixena 3/3 . Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem World War III Iran.
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= World War III Iran -16- Vosí hnízdo . Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem World War III Iran.
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= World War III Iran -17- Vosí hnízdo 2 . Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem World War III Iran.
Stužka za účast v operaci Lonely Road -1-. Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem Operace Lonely road.
Stužka za účast v operaci Lonely Road -2- Noční jezdec. Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem Operace Lonely road.
Stužka za účast v operaci Feber. Tuto stužku obdrží všichni kteří se zůčastnili operace Feber
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= Operace King Josef I. -1-. Tuto stužku obdrží všichni, kteří se zůčastnili 1.části Operace King Josef I.
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= Operace King Josef I. -2-. Tuto stužku obdrží všichni, kteří se zůčastnili 2.části Operace King Josef I.
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= Operace King Josef I. -3-. Tuto stužku obdrží všichni, kteří se zůčastnili 3.části Operace King Josef I.
Stužka za účast v kampani klanu =BTK= Operace King Josef I. -4-. Tuto stužku obdrží všichni, kteří se zůčastnili 4.části Operace King Josef I.
Stužka za účast v Operaci Dragon Black Night. Tuto stužku obdrží všichni, kteří se zůčastnili Operace Dragon Black Night.
Stužka za účast v Operaci Dragon - Save LZ. Tuto stužku obdrží všichni, kteří se zůčastnili Operace Dragon - Save LZ.
Medaile Agenta SRG Medaili Agenta SRG obdrží hráči, kteří pravidelně zůčastní a nasadí svůj život v Operaci King Josef I.
Stužka za účast v operaci Lonely Road -3- Psanec. Tuto stužku obdrží všichni,kteří se účastnili akce s názvem Operace Lonely road.
Combat Unit Citations
ImageNameDescription
Skill Badges
ImageNameDescription
Hvezda zrucnosti Za kvalitné vedenie bojovej činnosti v pozícii veliteľa sa hráčovi môže prideliť odznak „hviezda“, pričom najvyššia úroveň veliteľskej zručnosti je I. stupeň tohto odznaku.
Odznak zrucnosti Za kvalitné ovládanie zverenej zbrane (excelentné narábanie s pancierovkou, s guľometom, s ostreľovačkou a pod.)  alebo technického prostriedku sa hráčovi pridelí odznak „dva prekrížené meče“.
BTK

BTK Tým

tabs-razorKlan BTK - BORN TO KILL byl založen na počátku roku 2009. A prvotním podnětem byl rozdílný přistup hraní tehdy hry Armed Assault. Primárním cílem bylo se zdokonalovat v co nejreálnějším způsobu hraní a to platí dodnes. Od všech hráčů vyžadujeme disciplinu, serioznost a hlavně týmovou práci. Pro nerozvážné akce na vlasti pěst u nás není místo. Naším hlavním cíle je týmová hra a neustále zdokonalováni se v co nejrealističtejším hraním.

Svět

Chernarus

arma2-world225 km2 území zpracovaného podle reálných geografických dat, 1 millión 3D objektů, 350 kilometrů cest, 50 měst a vesnic, 2 přehrady a četná jezírka a rybníky, Některé vrcholy dosahují nadmořské výšky přes 700 m, Téměř 100km2 lesů, Městské oblasti mají přístavy, továrny, Vojenské základny, spolu s velkým letištěm, Orientaci v krajině napomáhají rozcestníky a ukazatele s odpovídajícími vzdálenostmi. Civilní obyvatelé a zvěř ve volné přírodě.

Válka

Válka

tabs-storyVálka doprovází lidstvo od začátku jeho existence a stejně jako se vyvíjela lidská kultura a výrobní možnosti, vyvíjela se i válka a její vedení. Na začátku proti sobě stáli nevyzbrojení členi jednotlivých tlup, následovalo postupné vyzbrojování pěšáků a jejich organizace do větších celků. Ve starověku v Mezoptámii byla doložena první stálá armáda, která měla za úkol udržování státní moci, obranu před nájezdníky a její rozšiřování do okolí. Díky pečlivé výzbroji a uspořádání se brzy stala velmi účinnou silou, která dokázala bránit říši.

Boj

Boj

features_mi24Bojujeme s co největším důrazem na realitu. Vycházíme z armádních taktik a snažíme se, aby hra byla co nejvíc podobná fungování skutečných jednotek a jejich postupů. Nenajdete u nás mise typu warfare a jim podobné. Hrajeme zásadně Coop nebo TvT na obtížnost expert, nečekejte tedy žádný 3d pohled ani mířidla. Samozřejmě si někdy nějaký ten DM nebo CTF na zahřátí zahrajeme, nicméně to nemá dlouhého trvání. Máme k dispozici vlastní server který je volné přístupný pro veřejnost, kromě takzvaných speciálních misi na které se účast hlásí předem.

Vybavení

Vybavení

features_simNáš server běží s modem ACE. Tento mod přidává do hry ARMA II velké množství dalších zbraní a jejich modifikaci. Zásadně upravuje většinu zbraní a techniky, aby se více přibližovali reálným předlohám a přidává reálnější fungování a nastavování těchto zbraní. Díky ACE se naše hra mnohem více přibližuje reálným konfliktům.You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.03 Seconds
PHP-Nuke