Základna
 · Information
 · Roster
 · Medals
 · Weapons
 · Ranks
 · Enlistment


VV Only!

 · Drill Report
 · Administration
Naše základna
Na tomto webu naleznete informace ohledně zařazení, hodnostech a větších akcích. 

Zájemci o zařazení se můžou hlásit přes náborový formulář nebo se informovat na domovském webu btkclan.cz

BTK Váleční veteráni: Operace: Cerne Rano

Search on This Topic:   
[ Go to Home | Select a New Topic ]

Zprávy: Operace: Cerné Ráno
Operace: Cerne Rano


Operace: ČERNÉ RÁNO - neděle 24.10.2010 19:50 ZULU time

Zdravím chlapi. Doufám, že jste si pořádně vychutnali klídek a bezpečí mezinárodní základny Shank.Jsem plukovník gšt. Rudolf Honzák z 5.kontingentu AČR PRT. Jak se vám asi doneslo, taliban včera v 15:25 místního času napadl sídlo rekonstrukčního týmu ve městě Zavarak. Jordánské jednotky, které měli město a okolí svěřené pod ochranu, evakuovaly všechny naše pracovníky do severní části města, kde zřídily obranou pozici. Od generála ISAF Patrika Petersona jsme dostali rozkaz získat město Zavarak pod kontrolu spojenců. Podle informací z velitelství ISAF je téměř celé město pod kontrolou Talibanu. Vaším úkolem je spojit se s jordánskými jednotkami, a dále získat kontrolu nad městem. Tato mise má kódové označení Operace: Černé ráno. Do akce se zapojíte vy, 1.spec.četa 5.kontingentu AČR s jedním přiděleným pyrotechnikem z odřadu EOD (Explosive Disposal Ordance). Podporu vám bude dělat jordánské BTR-60. Nezapomeňte, že v Logaru jsme na posledním místě v žebříčku nenáviděných zemí. Tak se nesnažme dostat na první místo před amíky tím, že budeme střílet na všechno co má dvě nohy a v ruce klacek.


Registrujte se prosím přes tento odkaz: Kalendář akcí


Za účast v této akci, každý obdrží do osobního hodnocení stužku.

Misi vytvořil: Kony


Poslal Bornv Monday, 18. October 2010 @ 20:49:03 CEST (541 čtenářů)
(Více... | Zprávy | Skóre: 5)
BTK

BTK Tým

tabs-razorKlan BTK - BORN TO KILL byl založen na počátku roku 2009. A prvotním podnětem byl rozdílný přistup hraní tehdy hry Armed Assault. Primárním cílem bylo se zdokonalovat v co nejreálnějším způsobu hraní a to platí dodnes. Od všech hráčů vyžadujeme disciplinu, serioznost a hlavně týmovou práci. Pro nerozvážné akce na vlasti pěst u nás není místo. Naším hlavním cíle je týmová hra a neustále zdokonalováni se v co nejrealističtejším hraním.

Svět

Chernarus

arma2-world225 km2 území zpracovaného podle reálných geografických dat, 1 millión 3D objektů, 350 kilometrů cest, 50 měst a vesnic, 2 přehrady a četná jezírka a rybníky, Některé vrcholy dosahují nadmořské výšky přes 700 m, Téměř 100km2 lesů, Městské oblasti mají přístavy, továrny, Vojenské základny, spolu s velkým letištěm, Orientaci v krajině napomáhají rozcestníky a ukazatele s odpovídajícími vzdálenostmi. Civilní obyvatelé a zvěř ve volné přírodě.

Válka

Válka

tabs-storyVálka doprovází lidstvo od začátku jeho existence a stejně jako se vyvíjela lidská kultura a výrobní možnosti, vyvíjela se i válka a její vedení. Na začátku proti sobě stáli nevyzbrojení členi jednotlivých tlup, následovalo postupné vyzbrojování pěšáků a jejich organizace do větších celků. Ve starověku v Mezoptámii byla doložena první stálá armáda, která měla za úkol udržování státní moci, obranu před nájezdníky a její rozšiřování do okolí. Díky pečlivé výzbroji a uspořádání se brzy stala velmi účinnou silou, která dokázala bránit říši.

Boj

Boj

features_mi24Bojujeme s co největším důrazem na realitu. Vycházíme z armádních taktik a snažíme se, aby hra byla co nejvíc podobná fungování skutečných jednotek a jejich postupů. Nenajdete u nás mise typu warfare a jim podobné. Hrajeme zásadně Coop nebo TvT na obtížnost expert, nečekejte tedy žádný 3d pohled ani mířidla. Samozřejmě si někdy nějaký ten DM nebo CTF na zahřátí zahrajeme, nicméně to nemá dlouhého trvání. Máme k dispozici vlastní server který je volné přístupný pro veřejnost, kromě takzvaných speciálních misi na které se účast hlásí předem.

Vybavení

Vybavení

features_simNáš server běží s modem ACE. Tento mod přidává do hry ARMA II velké množství dalších zbraní a jejich modifikaci. Zásadně upravuje většinu zbraní a techniky, aby se více přibližovali reálným předlohám a přidává reálnější fungování a nastavování těchto zbraní. Díky ACE se naše hra mnohem více přibližuje reálným konfliktům.You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.06 Seconds
PHP-Nuke