Základna
 · Information
 · Roster
 · Medals
 · Weapons
 · Ranks
 · Enlistment


VV Only!

 · Drill Report
 · Administration
Naše základna
Na tomto webu naleznete informace ohledně zařazení, hodnostech a větších akcích. 

Zájemci o zařazení se můžou hlásit přes náborový formulář nebo se informovat na domovském webu btkclan.cz

BTK Váleční veteráni: Operace: Tenky led - Vylodeni

Search on This Topic:   
[ Go to Home | Select a New Topic ]

Zprávy: Operace Tenký led - vylodení
Operace: Tenky led - Vylodeni
Byli jsme vysláni do lokace okupovánu ruskými ozbrojenými silami.
Naše účast je důležitá v této misi svým posláním nekonfliktního charakteru.
Jedná se o průzkumnou činnost a sběr informací.
Na základě satelitního průzkumu jsme se mohli nepozorovaně vylodit na slepém místě a mohli jsme tak využít momentu překvapení.
Mise je dlouhodobějšího rázu, tak je naším zásadním úkolem si vybudovat předsunutou základnu. Tato předsunutá základna bude sloužit jako výchozí bod pro další operace.
Tuto základnu musíme vybudovat na místě bývale základny označené satelitním pozorováním v sektoru 1008. Z blíže neurčených důvodů do země vpadly ruské vojenské síly. Na základě této okupace, tvoří místní obyvatelé skupiny odbojů po celé zemi , které se snaží napadat okupační síly.
Jelikož skupiny odbojů nejsou nijak koordinované žádnou velící složkou a jednají individuálně, nastal problém při stávajícím vyjednávaní s americkou armádou a nelze aspoň prozatím dohodnout působeni našich sil na jejich území.
Tudíž jsme prozatím bráni jako jejich nepřátelé.
Registrujte se prosím přes tento odkaz: Kalendář akcí

PŘEHLED ZAŘAZENÍ

Za účast v této akci, každý obdrží do osobního hodnocení  stužku.
Poslal Bornv Thursday, 27. January 2011 @ 19:18:46 CET (470 čtenářů)
(Více... | Zprávy | Skóre: 0)
BTK

BTK Tým

tabs-razorKlan BTK - BORN TO KILL byl založen na počátku roku 2009. A prvotním podnětem byl rozdílný přistup hraní tehdy hry Armed Assault. Primárním cílem bylo se zdokonalovat v co nejreálnějším způsobu hraní a to platí dodnes. Od všech hráčů vyžadujeme disciplinu, serioznost a hlavně týmovou práci. Pro nerozvážné akce na vlasti pěst u nás není místo. Naším hlavním cíle je týmová hra a neustále zdokonalováni se v co nejrealističtejším hraním.

Svět

Chernarus

arma2-world225 km2 území zpracovaného podle reálných geografických dat, 1 millión 3D objektů, 350 kilometrů cest, 50 měst a vesnic, 2 přehrady a četná jezírka a rybníky, Některé vrcholy dosahují nadmořské výšky přes 700 m, Téměř 100km2 lesů, Městské oblasti mají přístavy, továrny, Vojenské základny, spolu s velkým letištěm, Orientaci v krajině napomáhají rozcestníky a ukazatele s odpovídajícími vzdálenostmi. Civilní obyvatelé a zvěř ve volné přírodě.

Válka

Válka

tabs-storyVálka doprovází lidstvo od začátku jeho existence a stejně jako se vyvíjela lidská kultura a výrobní možnosti, vyvíjela se i válka a její vedení. Na začátku proti sobě stáli nevyzbrojení členi jednotlivých tlup, následovalo postupné vyzbrojování pěšáků a jejich organizace do větších celků. Ve starověku v Mezoptámii byla doložena první stálá armáda, která měla za úkol udržování státní moci, obranu před nájezdníky a její rozšiřování do okolí. Díky pečlivé výzbroji a uspořádání se brzy stala velmi účinnou silou, která dokázala bránit říši.

Boj

Boj

features_mi24Bojujeme s co největším důrazem na realitu. Vycházíme z armádních taktik a snažíme se, aby hra byla co nejvíc podobná fungování skutečných jednotek a jejich postupů. Nenajdete u nás mise typu warfare a jim podobné. Hrajeme zásadně Coop nebo TvT na obtížnost expert, nečekejte tedy žádný 3d pohled ani mířidla. Samozřejmě si někdy nějaký ten DM nebo CTF na zahřátí zahrajeme, nicméně to nemá dlouhého trvání. Máme k dispozici vlastní server který je volné přístupný pro veřejnost, kromě takzvaných speciálních misi na které se účast hlásí předem.

Vybavení

Vybavení

features_simNáš server běží s modem ACE. Tento mod přidává do hry ARMA II velké množství dalších zbraní a jejich modifikaci. Zásadně upravuje většinu zbraní a techniky, aby se více přibližovali reálným předlohám a přidává reálnější fungování a nastavování těchto zbraní. Díky ACE se naše hra mnohem více přibližuje reálným konfliktům.You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.04 Seconds
PHP-Nuke